niedziela, 6 października 2013

12* - Warsaw Fashion Weekend


Dzięki uprzejmości organizatorów miałam okazję być na WFW, które w tym sezonie odbywało się w Centrum Expo XXI. Niestety, mogłam pojawić się jedynie w sobotę.
Pierwszym pokazem na jaki weszłam był pokaz trendów Galerii Mokotów. Napiszę jedno - idealnie wstrzelił się w mój gust - czarne materiały, dużo skóry, wełna – ideał jesieni. 

Potem przyszedł czas na Fashion Rock, czyli pokazy połączone z muzyką na żywo świetnych, młodych zespołów. „The &” to zespół który towarzyszył pokazowi Młodzi młodym, bardzo nowatorskie brzmienie, stanowiące fuzję Soul/RnB i muzyki elektronicznej. Swoje główne inspiracje czerpią z muzyki lat 80' i 90'. 
Następnie prezentowała się LA BOHEMIA, która zorganizowała pokaz by przedstawić specjalną kolekcje koszulek, z których dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Fundację „Mimo wszystko” Anny Dymnej. Dodatki do pokazu przygotowała Szwajcarska marka YVY. Pokazowi towarzyszył premierowy koncert młodziutkiego, lecz zarazem bardzo uzdolnionego – The Dumplings. Trzy przymiotniki o nich – zdolni, zaskakujący i prości - w przekazie swojej muzyki. Polecam obejrzeć klip do piosenki „Nie słucham” - zrozumiecie o co mi chodzi.

Co do strefy zakupów – bardzo, ale to bardzo dużo wystawców - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W szczególności idealne dla osób które chcą wyróżniać się z tłumu, mając na sobie dobre gatunkowo i modne ubrania, bo przecież chodzi tutaj głównie o jakość. Kończąc już ten wątek chciałam napisać, że bardzo mi się na WFW podobało i mam nadzieję, że będę mogła uczestniczyć w kolejnych jego edycjach.

 Młodzi młodym - Koncert The&


Pokaz LaBohemia, Fundacja Anny Dymnej, zdjęcia pochodzą od organizatorów
pics by me

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...