sobota, 22 listopada 2014

146*

music:

Kochani, jako iż ostatni 'sukienkowy post' spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem z waszej strony, postanowiłam pokazać wam kilka moich wyborów na święta. (Chyba i mnie dopadła bardzo wczesna przedświąteczna gorączka). Dlatego postanowiłam zrobić post z propozycjami stylizacji na święta. Wszystkie sukienki wykorzystane w poście pochodzą ze sklepu www.tidebuy.com

1) Jasna sukienka, połączona ze 'szklanym naszyjnikiem', sama prosi się o ożywienie w postaci tych pięknie zdobionych bordowych szpilek.


2) Granatowa, klasyczna sukienka dostała ode mnie małą, zabawną torebeczką w kształcie bombki. Szpilki z kokardką będą wyglądać na naszych stopach jak małe prezenciki. 


3) Zielona sukienka midi, będzie idealnie wyglądać w połączeniu z czarnymi szpilkami, jako dodatek wybrałam jedynie prosty zegarek. Uważam, że drapowanie i kwiat wystarczą i nie należy dokładać dodatkowych ozdób.


Więcej propozycji sukienek świątecznych i nie tylko znajdziecie pod adresem: http://www.tidebuy.com/c/Graduation-Dresses-101189/

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...