piątek, 13 maja 2016

312* Fashion Talks x HUSH Warsaw

music:Hej kochani! Pewnie nie są dla Was nowością 'mapy myśli' (każdy gdzieś o nich słyszał), ja postanowiłam stworzyć taką podczas wydarzenia Fashion Talks x HUSH Warsaw,a teraz chciałabym podzielić się nią z Wami.

Jeśli zapytacie o samo wydarzenie muszę przyznać, że inicjatywa z jaką wyszły organizatorki (dziewczyny z Hush'a wraz z Olką Kaźmierczak) była bardzo udana i zgromadziła całą masę osób zainteresowanych tematem branży mody. Cykl wykładów/wywiadów/case study były nie dość, że poprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, to jeszcze przekazywały ciekawe informacje. Jeśli więc i kolejna edycja zostanie urozmaicona tego typu wykładami na pewno się na nie wybiorę! Oczywiście Was też serdecznie zachęcam :)


Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie opisała samego Hush'a. Nie była to pierwsza edycja w której uczestniczyłam, byłam już na kilku poprzednich odsłonach, dlatego mogę porównać je ze sobą.

Przyznaję, że jest mi trochę przykro patrzeć jak niektóre polskie marki z naprawdę dobrze uszytymi ciuchami upadają po niecałym roku działalności. Dlatego na próżno szukać ich stoiska na targach. Jednak z drugiej strony fajnie jest widzieć jak niektórzy projektanci świetnie sobie radzą, a kolejni z bardzo dobrym skutkiem wchodzą na polski i światowy rynek.

 Polska moda jak na razie ma się w dobrze, ale może być jeszcze lepiej i tego jej życzę. Jeszcze bardziej zdeterminowanych projektantów, dostępu do najlepszych szwalni i materiałów. Teraz przejdźmy do zdjęć z wydarzenia.

fot. Z.Kwiatkowski

3 komentarze:

 1. przepiękne zdjęcia! a te buty skradły moje serce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny post!

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyje to cudeńka z 3 zdjęcia ? Piękne <3

  http://fashionsmachines.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...