sobota, 10 czerwca 2017

Orsay - marka o której warto mówić


Nowy sezon zbliża się do nas wielkimi krokami, już za około 3 miesiące będziemy tworzyć stylizacje z cieplejszych ubrań, dlatego warto już teraz zastanowić się co będzie modne tej jesieni. Z pomocą przyszedł mi pressday marki Orsay.
Wydarzenie odbyło się w minimalistycznych wnętrzach przestrzeni wystawowej przy ulicy Mysiej 3. Nie zabrakło wybornego jedzenia i odpowiednio dobranej muzyki. 

Jakie ubrania proponuje nam marka Orsay?


Ubrania, które czekać na nas będą tej jesieni w sklepach Orsay, to połączenie rockowego stylu i elementów retro. Królować będą kwieciste printy oraz gorsetowe paski dodające charakteru każdej stylizacji. Kolejne źródło inspiracji, dla projektów w nadchodzącym sezonie, stanowi amerykański koledż. Luźne kurtki o kroju bomberek czy sportowe koszulki.

Sesja zdjęciowa Orsay w Polsce?


Warto zwrócić uwagę na nieprzypadkowe miejsce realizacji sesji promującej nową kolekcje. W tym roku marka Orsay obchodzi swoje 20-sto lecie obecności na Polskim rynku odzieżowym, dlatego właśnie za plan zdjęciowy posłużyły charakterystyczne Warszawskie lokalizacje, takie jak Plac Grzybowski, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, most Poniatowskiego, czy PKiN. Dzięki temu całość projektu wygląda bardzo spójnie. Jak wam się podoba kolekcja sklepu Orsay?
Za zaproszenie dziękuję Khaki Showroom.

2 komentarze:

 1. wiele kreacji oraz dodatków bardzo mi się podoba :)
  torba z naszywkami genialne ♥
  lubię orsay :)
  pozdrawiam, zapraszam :)
  stylowana100latka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...